Reference

Komunikace se společností ConRe s.r.o. byla naprosto perfektní, se vším nám vyšli vstříc a byli velice ochotní. Převážné dík patří paní Ivetě Laurinové, která je odborník ve svém oboru a i díky ní máme krásný pozemek.
Libor Vepřovský

Laskavé a férové jednání je u p. Laurinové na prvním místě. Její ochota a vstřícnost je v dnešní době již málo k vidění. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli s ní a se společností ConRe spolupracovat. Přejeme mnoho úspěchů do dalších let.
Spáčilová

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za naprosto profesionální přístup při prodeji nemovitostí. Vše na čem jsme se domluvili, platilo. Informace podávané byly přesné, jasné a pravdivé. V případě nejasností, jste ihned reagovali a byli jste s námi v kontaktu až do jejich vyřešení. Díky Vám prodej a přepis namovitosti proběhl bez problémů a rychle.
Děkuji
Dagmar a Karel Hrstkovi

Dobrý den,
po zkušenostech s ralitní kanceláří ConRe, zvláště pak s její realitní makléřkou paní Laurinovou nemůžeme jinak než tuto společnost vřele doporučit. Vždy velmi ochotně dokázala vyřešit veškeré problémy a díky ní máme vysněný domov. Děkujeme celé společnosti.

S pozdravem Belzovi

Chci Vám moc poděkovat za super a skvělé jednání, skvělý přístup ,o všem jste nás informovala......100%spokojenost, určitě vás budeme doporučovat!!! :-)
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den

Mihalíková :-)

ConRe s.r.o.
V Horkách 101/1
460 07
Liberec