ConRe nyní s certifikací
ČSN EN ISO/IEC 27001, ČSN EN ISO 9001

Reference

Chci Vám moc poděkovat za super a skvělé jednání, skvělý přístup ,o všem jste nás informovala......100%spokojenost, určitě vás budeme doporučovat!!!    :-)
 
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den
Mihalíková :-)

 

Dobrý den,
po zkušenostech s ralitní kanceláří ConRe, zvláště pak s její realitní makléřkou paní Laurinovou nemůžeme jinak než tuto společnost vřele doporučit. Vždy velmi ochotně dokázala vyřešit veškeré problémy a díky ní máme vysněný domov. Děkujeme celé společnosti.

S pozdravem Belzovi

 

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za naprosto profesionální přístup při prodeji nemovitostí. Vše na čem jsme se domluvili, platilo. Informace podávané byly přesné, jasné a pravdivé. V případě nejasností, jste ihned reagovali  a byli jste s námi v kontaktu až do jejich vyřešení. Díky Vám prodej a přepis namovitosti proběhl bez problémů a rychle.
Děkuji

Dagmar a Karel Hrstkovi 

 

Laskavé a férové jednání je u p. Laurinové na prvním místě. Její ochota a vstřícnost je v dnešní době již málo k vidění. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli s ní a se společností ConRe spolupracovat. Přejeme mnoho úspěchů do dalších let.

Spáčilová

 

Komunikace se společností ConRe s.r.o. byla naprosto perfektní, se vším nám vyšli vstříc a byli velice ochotní. Převážné dík patří paní Ivetě Laurinové, která je odborník ve svém oboru a i díky ní máme krásný pozemek.

Libor Vepřovský